Омбудсмен розповів, скільки українок щороку гинуть через домашнє насильство

Читать на русском
Згідно зі статистикою, жертвами домашнього насильства частіше стають жінки. Так, в Україні щороку від домашнього насильства гине 600 жінок.

Згідно зі статистикою, жертвами домашнього насильства частіше стають жінки. Так, в Україні щороку від домашнього насильства гине 600 жінок.

Про це повідомив уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець у Telegram.

Стамбульська конвенція: що передбачає документ та чому його було важливо ратифікувати в УкраїніЩо передбачає Стамбульська конвенція та що її ратифікація означає для України, читайте у матеріалі.

«За інформацією ПРООН, від фізичного домашнього насильства в Україні страждає близько 2-ох мільйонів людей. Статистика говорить, що у понад 80-ти % — це насильство чоловіків щодо жінок. Щороку від домашнього насильства гинуть 600 українських жінок», – написав омбудсмен.

Він зазначив, що про проблему домашнього насильства не слід мовчати. Жертвам слід звертатися за допомогою до поліції та інших компетентних органів.

Нагадаємо, 20 червня цього року парламент підтримав ратифікацію Стамбульської конвенції про запобігання насильству щодо жінок та домашнього насильства. За проголосували 259 нардепів.

Наступного дня Зеленський підписав закон про ратифікацію Стамбульської конвенції.

В Україні подати скаргу про домашнє насильство зараз можна онлайн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал