Ворог обстріляв прикордонні райони Сумщини з великокаліберної зброї

Читать на русском

Вранці в неділю, 17 липня, росіяни вкотре обстріляли прикордонні райони Сумської області з великокаліберної зброї та мінометів.

Про це повідомляє голова Сумської ОВ Дмитро Живицький у Telegram.

Вранці російська армія відкрила вогонь із кулеметів, випустивши біль ніж 10 черг. Також окупанти застосували міномети.

«Після четвертої ранку з кулеметів випустили понад 10 черг і було 5 гранатометних пострілів. О пів на п'яту ранку - ще 2 приходи з міномета. Усі – по Середино-Будській громаді», - розповів Живицький.

Нагадаємо, за інформацією Генштабу, українські захисники відбили штурмові дії ворога біля Івано-Дар'євки та спробу просунутися до Верхньокам'янки на Слов'янському напрямку. Поблизу Берестового та Білогорівки на Бахмутському напрямку ЗСУ зупинили чергову спробу розвідки боєм.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: