Збірна України перемогла Шотландію і вийшла у фінал плей-офф ЧС-2022

Читать на русском
Далі українська збірна у матчі проти Уельсу боротиметься за прямий вихід на чемпіонат світу 2022 у Катарі.

Національна збірна України з футболу пробилася у фінал плей-офф відбору на чемпіонат світу-2022 з футболу. Збірна України феєрично перемогла національну команду Шотландії з рахунком 3:1. Інтрига зберігалася до останніх хвилин поєдинку.

Про це повідомляє «Слово і діло».

Українці розпочали матч обережно, остерігаючись шквального натиску господарів. Та після нервових стартових хвилин «синьо-жовті» швидко осміліли.

Росію офіційно вигнали з Чемпіонату світу-2022 з футболуТаким чином, команда Польщі, яка мала грати з РФ автоматично пройшла далі. Польща зустрінеться 29 березня із переможцем матчу між Швецією та Чехією.

Авторами голів на стадіоні «Гемпден Парк» у Глазго стали Андрій Ярмоленко, якому на 33-й хвилині асистував Руслан Малиновский, Роман Яремчук (49-та) після навісу Олександра Караваєва та Артем Довбик (90+5) - у складі «синьо-жовтих»; Каллум Макгрегор (79) - у господарів поля.

Фінальний свисток нідерландського арбітра подарував можливість зіграти в вирішальному поєдинку на шляху до чемпіонату світу-2022 збірній України.

Тепер у фіналі плей-офф збірна України зійдеться з командою Уельсу 5 червня у Кардіффі, де визначиться останній, 13-й від Європи учасник ЧС-2022.

Шотландія - Україна. Емоції кріз сльози / Гімн України на стадіоні у ГлазгоFootballTVUA