НБУ скасував обмеження курсу продажу валют

Читать на русском
Нацбанк із 21 травня знімає обмеження курсу продажу валют. Раніше курси не мали відхилятися від офіційного більш ніж на 10 відсотків.
Слово і діло

Національний банк ухвалив рішення скасувати обмеження на встановлення курсу, яким уповноважені установи можуть продавати готівкову іноземну валюту клієнтам.

Рішення набуде чинності 21 травня, повідомляє пресслужба регулятора.

Крім того, скасовуються обмеження на встановлення курсу, за яким банки списують з рахунків клієнтів кошти у гривні, якщо клієнти розраховуються гривневими картами за кордоном.

Раніше курси з відповідних операцій не мали відхилятися від офіційного більш ніж на 10%.

«Зняття обмежень на встановлення курсів, за якими банки продають валюту населенню, поліпшить умови роботи легальних суб’єктів ринку. Це сприятиме посиленню конкуренції, підвищенню ліквідності легального сегмента та зменшенню обсягу нелегальних операцій. Усе це зробить валютний ринок стійкішим та сприятиме зниженню амплітуди курсових коливань у його готівковому сегменті», – заявили у Нацбанку.

Нагадаємо, Національний банк України повернеться до вільного обмінного курсу долара після того, як будуть виконуватися три економічні передумови.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: