Папа Римський закликав до дня молитви за мир в Україні

Читать на русском
Папа Римський Франциск сьогодні, 23 січня, висловив стурбованість з приводу зростаючої напруженості в Україні. Він закликав до політичних переговорів.
Фото BBC

Папа Римський Франциск сьогодні, 23 січня, висловив стурбованість з приводу зростаючої напруженості в Україні. Він закликав до політичних переговорів.

Про це повідомляє АР.

«Я із занепокоєнням стежу за зростанням напруженості, яка загрожує завдати нового удару по миру в Україні та поставити під питання безпеку в Європі із ще ширшими наслідками», – розповів Франциск.

Він закликав у середу, 26 січня, провести день молитви про мир, і щоб політичні переговори могли бути зосереджені на людському братерстві, а не на партійних інтересах.

«Ті, хто переслідує власні цілі на шкоду іншим, зневажають своє людське покликання, тому що ми всі були створені як брати», – додав Папа Римський.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск приїде в Україну задля миру і до суспільства, яке зболене горем і трагедією війни. Однак російські дипломати роблять усе, аби цей візит не відбувся.

Раніше повідомляли, що Папа Римський Франциск у Різдвяному посланні закликав не допустити поширення конфлікту на сході України.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал