Поліцейським у січні підвищать заробітну плату – голова НПУ

Читать на русском
У січні зарплати зростуть у патрульних, спецназівців і поліцейських, які несуть службу в зоні ООС
Ігор Клименкоnpu.gov.ua

Українським поліцейським вже у 2022 році підвищать заробітну плату. В першу чергу, підвищення торкнеться патрульних поліцейських, спецназу і правоохоронців, які несуть службу в зоні операції Об'єднаних сил.

Про це написав голова Національної поліції України Ігор Клименко у Facebook.

«Я розумію невдоволення поліцейських. Однозначно зарплата повинна бути співмірною ризикам. Кожен знає, що питання заробітної плати завжди було чи не найчутливішим для поліцейських. Протягом минулого року ми знаходили можливість покращувати ситуацію з додатковими виплатами: поліцейські отримували матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань, гроші надходили та на оздоровлення. І цю практику ми будемо продовжувати. На так звану 13-ту зарплату грошей не було передбачено. Кошти не були закладені до бюджету-2021. І, незважаючи ні на що, ми маємо приємну новину. Кабінет Міністрів України виділив поліції гроші для поетапного підвищення грошового забезпечення поліцейським з цього місяця. Першу підвищену зарплату вони отримають вже наприкінці січня» - сказав він.

Зарплати у регіонах: скільки у листопаді заробили голови ОДАКерівник Луганської ОДА Сергій Гайдай заробив у листопаді найбільше – майже 139 тисяч гривень.

Клименко підкреслив, що в січні зарплати зростуть у патрульних, спецназівців і поліцейських, які несуть службу в зоні ООС. Наступне підвищення зарплати пройде в квітні 2022 року. При цьому керівникам НПУ зарплату підвищувати не будуть.

«Хочу підкреслити, що суттєве підвищення зарплати всім працівникам поліції – надскладне питання. У сьогоднішніх умовах - це надвелике навантаження на бюджет. Однак, крок за кроком, ми це отримаємо. Поліцейський обов'язково матиме гідну зарплату за гідну цілодобову службу заради свого народу» - сказав він.

Нагадаємо, на початку грудня міністр внутрішніх справ Денис Монастирський розповів, що співробітникам Національної поліції планується дозволити підробітки в неробочий час, щоб хоч таким чином підвищити рівень їх добробуту.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал