Українка завоювала медаль на першій в історії Олімпійських ігор каное-гонці

Читать на русском
Людмила Лузан завоювала бронзу у веслуванні на Олімпіаді-2020. Спортсменка фінішувала третьою на дистанції 200 м.
Reuters

Людмила Лузан завоювала «бронзу» у веслуванні на Олімпіаді-2020. Вона фінішувала третьою на дистанції 200 м у змаганні в одиночному веслуванні на каное. Це була перша в історії Олімпійських ігор каное-гонка.

Як інформує в Facebook Міністерство молоді та спорту України, результат Лузан - 47.034:

Які призові отримували українські медалісти на Олімпійських іграхЯкою була сума призових українських спортсменів на Олімпійських іграх – на інфографіці Слово і діло.

«Спортсменка впевнено пройшла півфінал Олімпіади з найкращим результатом серед суперниць - 47.339, але у фіналі поступилася представницям Америки (45.932) та Канади (46.786). ​Пишаємося Людмилою, дякуємо їй та всьому тренерському складу».

У міністерстві уточнили, що завтра Людмила Лузан виступатиме у каное-двійці на 500 м.

Нагадаємо, вчора українські спортмени протягом однієї години виграли відразу чотири медалі - дві «бронзи», одне «срібло» і перше «золото».

Таким чином, зараз в України вже 12 медалей Олімпіади-2020.

«Слово і діло» раніше писало, скільки медалей завойовували українські спортсмени на Олімпійських іграх.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps