ВАКС не може закінчити підготовче засідання у справі «Стіни»

Читать на русском
Антикорупційний суд ніяк не може завершити підготовче засідання у справі про розкрадання на реалізації проєкту з облаштування кордону.

Вищий антикорупційний суд вже понад півтора року проводить підготовче засідання у кримінальному провадженні про заволодіння коштами Державної прикордонної служби, виділеними на реалізацію проєкту «Стіна». На чергове засідання не з'явилися учасники.

Про це повідомляє прес-служба суду.

«30 липня у ВАКС було призначене підготовче судове засідання у справі за обвинуваченням 8 осіб. У судове засідання не з'явилися деякі учасники кримінального провадження. Колегія суддів ВАКС змушена була відкласти проведення підготовчого судового засідання на 17 серпня о 12:00», – інформує ВАКС.

У суді додали, що на наступному засіданні судді нададуть оцінку поважності причин неприбуття учасників засідання.

Як відомо, справу проєкту «Стіна» передали до антикорупційного суду восени 2019 року. Втім, пізніше у ній замінили суддів через те, що вони не мали доступу до державної таємниці. Від березня 2020 року у справі триває підготовче засідання, яке постійно переноситься через неявку когось зі сторони захисту.

Нагадаємо, в цій справі обвинувачення висунули: начальнику управління будівництва Департаменту ресурсного забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби Олександру Атаманюку, головному інженеру відділу капітального будівництва Північного регіонального управління ДПСУ Володимиру Цалку, старшому офіцеру Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ В'ячеславу Майдановичу, директору ТОВ «АЗІ» Олександру Кашубі, директору та засновнику ТОВ «Будцентр «Вітязь» Агаверді Аділову, колишньому директору ДП «Чернігівський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України» Сергію Значку, а також ще двом посередникам Олександру Хвищуку та В'ячеславу Бондарю.

За інформацією САП, їм інкримінують частину 5 статті 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном); ч. 2 ст. 210 ККУ (нецільове використання бюджетних коштів); ч. 1 ст. 366 ККУ (службове підроблення); ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 205 ККУ(організація фіктивного підприємництва), а також ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 205-1 ККУ (організація внесення в документи, які відповідно до закону подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи, завідомо неправдивих відомостей).

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: