Скільки землі було у власності голів ОДА у 2020 році

Читать на русском

Мери обласних центрів та їхні родини володіють земельними ділянками, чия загальна площа дорівнює Ботанічному саду імені Гришка в Києві. Площа землі у власності міністрів є набагато скромнішою – трохи менше, ніж французький маєток Les Cèdres олігарха Ріната Ахметова. Сьогодні «Слово і діло» пропонує подивитися, скільки землі задекларували за 2020 рік голови обласних адміністрацій.

За підрахунками наших аналітиків, голови ОДА та члени їхніх сімей у 2020 році володіли або орендували 31,5 га землі. За площею це приблизно дорівнює київському машинобудівному заводу (колишній завод «Більшовик), Дніпровському ботанічному саду або заповіднику «Ринва» в Чернівецькій області. Або це перевищує площу земель у Пущі-Водиці, які київська прокуратура повернула в муніципальну власність.

Найбільша площа землі у голови Хмельницької ОДА Сергія Гамалія: він задекларував 14 ділянок на 20,8 гектара. У голови Черкаської обладміністрації Олександра Скічка у власності три ділянки площею 3,7 гектара.

Валентин Резниченко, який очолює Дніпропетровську ОДА, задекларував 11 земельних ділянок площею 2,9 гектара. У решти голів ОДА менше одного гектара землі.

Взагалі немає землі у голови Луганської ОДА Сергій Гайдая, глави Донецької ОДА Павла Кириленка, голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма, голови Харківської ОДА Айни Тимчук, голови Сумської ОДА Дмитра Живицького, голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, голови Львівської ОДА Максима Козицького та голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної.

Нагадаємо, «Слово і діло» розібралося, яке майно та заощадження задекларували глави обласних адміністрацій за минулий рік.

На інфографіці можна подивитися, скільки глави обладміністрацій заробили в травні.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал