На Донбасі бойовики обмежили виїзд дітей старших за 14 років

Читать на русском
На Донбасі бойовики обмежили виїзд дітей старших за 14 років на контрольовану Україною територію.

На Донбасі бойовики обмежили виїзд дітей старших за 14 років на контрольовану Україною територію. Вони вимагають, щоб діти пред'являли паспорти України або РФ, або закордонні паспорти цих країн.

Про це повідомила омбудсмен Людмила Денісова.

За її словами, бойовики вирішили не випускати дітей старших за 14 років, у яких немає паспорта громадянина України, РФ, або закордонних паспортів цих країн або «паспортів ДНР».

«Дітей цього віку на блокпості «Оленівка» висаджують з батьками з автобусів та не випускають з тимчасово окупованої території Донецької області», - написала омбудсмен.

Денісова зазначила, що через цих дій бойовиків діти не зможуть своєчасно подавати документи для вступу до навчальних закладів. Вона нагадала, що раніше окупанти дозволяли дітям 14-16 років виїжджати в Україну з одним з батьків при наявності свідоцтва про народження.

Омбудсмен звернулася до СММ ОБСЄ в Україні з проханням допомогти дітям, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей у забезпеченні їхніх прав на освіту і свободу пересування.

Раніше в ОБСЄ розповіли, як минули вихідні на Донбасі.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: