Наукові звання нардепів: скільки в Раді кандидатів і докторів наук

Читать на русском

Депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива 26 квітня захистив кандидатську дисертацію з державного управління. З цією подією пов'язані відразу кілька скандалів: на захист вибірково пускали представників ЗМІ, сам Кива не зміг відповісти на поставлене членами комісії запитання, а журналісти знайшли в його дисертації підроблені документи. Якщо науковий ступінь Киви затвердить Міністерство освіти, він стане одним зі ста парламентаріїв з науковим званням. Скільки в Раді IX скликання кандидатів і докторів, розібралося «Слово і діло».

Кандидатів наук, яким скоро може стати Ілля Кива, у парламенті зараз 68. Крім того, у 31 нардепа є звання доктора наук.

У «Слузі народу» 29 кандидатів наук. У більшості ступінь з юридичних наук, також є кандидати економічних, політичних, історичних, біологічних, геологічних, медичних, технічних та філософських наук. Крім того, в монобільшості 16 депутатів з докторським ступенем, майже половина – доктори юридичних наук.

В «Опозиційній платформі – За життя» поки що 14 кандидатів наук – економічних, держуправління, педагогічних, політичних, філософських і юридичних. Серед членів фракції є 7 докторів наук – медичних, юридичних, економічних, з держуправління.

У 8 депутатів «Батьківщини» є ступінь кандидата наук – економічних, держуправління, соціологічних, історичних і юридичних, у двох нардепів – ступінь доктора наук (економічних, юридичних).

Серед депутатів «Європейської солідарності» немає докторів наук, тільки 8 кандидатів – економічних, юридичних, історичних, політичних і технічних наук. У фракції «Голос» у депутатів немає наукового ступеня.

У депутатській групі «За майбутнє» 3 кандидати наук (політичних, юридичних, історичних) і два доктори (політичних і філософських наук). Серед членів групи «Довіра» один доктор наук (педагогічних) і 4 кандидати (сільськогосподарських, економічних, юридичних).

Також в Раді у двох позафракційних нардепів є ступінь кандидата наук, у ще трьох – докторський ступінь (економічних і юридичних наук).

Нагадаємо, раніше «Слово і діло» цікавилося, хто в Кабміні і в місцевій владі може похвалитися вченим ступенем.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал