В Україні почали вакцинувати рятувальників

Читать на русском
В Україні стартувала вакцинація співробітників Державної служби надзвичайних ситуацій. Імунізація для рятувальників добровільна.
Фото - ДСНС.

В Україні розпочали вакцинувати співробітників Державної служби надзвичайних ситуацій. Імунізація для рятувальників добровільна.

«Серед особового складу і співробітників ДСНС вакцинація добровільна, проте необхідно розуміти, що чим швидше вдасться створити колективний імунітет, тим швидше людство зможе повернутися до звичайного ритму життя», - сказано в повідомленні пресслужби.

Карта вакцинації: ситуація в областях України на 22 квітняВ Україні вже вакцинувалися 491 880 людей від COVID-19. До листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 482 391 людина.

Вакцинувати рятувальників будуть препаратами двох виробників - CoronaVac від Sinovac Biotech і Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech.

Нагадаємо, перша партія вакцини від коронавірусу Covishield прибула до України з Індії 23 лютого. Це 500 тисяч доз. Нею вже 377 050 людей щеплено від початку вакцинальної кампанії.

Також 25 березня в Україну доставили першу партію - 200 тисяч доз китайської вакцини.

А першу партію вакцини Pfizer (117 тисяч доз) привезли 16 квітня. Згідно з планом МОЗ, щеплення цією вакциною будуть робити в будинках для людей похилого віку.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: