Індія зможе відновити постачання Covishield у червні

Читать на русском
Одна з найбільших у світі компаній з виробництва вакцин Serum Institute зможе відновити експорт вакцин від коронавірусу CoviShield (AstraZeneca) до червня.

Одна з найбільших у світі компаній з виробництва вакцин Serum Institute зможе відновити експорт вакцин від коронавірусу CoviShield (AstraZeneca) до червня, але за умови, що в Індії перестане збільшуватися захворюваність COVID-19.

Про це заявив виконавчий директор інституту Адар Пунавалла в інтерв'ю виданню Associated Press.

Він заявив, що компанія «воліла тимчасово зробити Індію пріоритетом (на поставку вакцин, - ред.) на два місяці» і сподівається потім відновити експорт.

Пунавалла зазначив, що він отримує безліч повідомлень від голів держав із вимогою відновити експорт вакцин від коронавірусу.

«Мені довелося ввічливо пояснити всім ситуацію», - сказав він, додавши, що більшість світових лідерів зрозуміли ситуацію, оскільки вони стикаються з такими ж проблемами - потребами внутрішньої політики та питаннями, піднятими опозиційними партіями і громадськістю.

При цьому голова індійської компанії не виключив, що термін затримок поставки вакцин в інші країни може збільшитися.

«Нам доведеться продовжувати поставки до Індії (якщо зростання захворюваності не зменшиться, - ред.), а не куди-небудь ще. Тому що ми маємо захищати нашу націю», - підкреслив він.

Компанія Serum Institute є ключовим постачальником програми ООН COVAX, яка спрямована на справедливий розподіл вакцин в світі. 25 березня COVAX оголосив про серйозні збої в розгортанні вакцинації, тому що сплеск інфекцій в Індії змусив Serum Institute зосередитися на задоволенні внутрішнього попиту, що призвело до затримки глобальних поставок до 90 млн доз.

Раніше в МОЗ озвучили терміни поставки корейської вакцини.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: