Назвали найпопулярніші подарунки на 8 березня серед українців

Читать на русском

Найпопулярнішим подарунком на Міжнародний жіночий день 8 березня українці назвали квіти. На другому місці - турбота та увага, а на третьому - романтична подорож.

Найпопулярнішим подарунком на Міжнародний жіночий день 8 березня українці назвали квіти. На другому місці - турбота та увага, а на третьому - романтична подорож.

Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного 5-7 лютого 2021 року.

Далі в списку популярних подарунків йдуть ювелірні прикраси, романтична вечеря і парфуми або косметика. У порівнянні з 2019 роком найбільше зросли очікування романтичної подорожі - з 5% до 13%.

Також за останні два роки з 10% до 5% зменшилася кількість чоловіків, яким нікому дарувати подарунки, і з 13% до 12% зменшилася кількість жінок, яким немає від кого отримувати подарунки.

Бажання жінок і плани чоловіків в основному збігаються, різниця є лише по декількох подарунках. Найбільша різниця для ювелірної прикраси, її хотіли б отримати у подарунок 5% жінок, 9% чоловіків мають намір її дарувати. Романтичну вечерю хочуть отримати в подарунок 4% жінок, а 7% чоловіків планують зробити саме такий подарунок. Автомобіль бажають отримати 2.5% жінок, а хотіли б його подарувати 5% чоловіків.

Що стосується турботи й уваги, то це бажають отримати 16% жінок, а хотіли б дати лише 8% чоловіків. У романтичну подорож бажають відправитися 13% жінок, і тільки 10% чоловіків планують зробити саме такий подарунок.

Раніше повідомлялося, що в нинішньому році святкувати Міжнародний жіночий день мають намір 68% українців. За останні дев'ять років кількість тих, хто святкує 8 березня поступово зменшується.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал