Соціологи підрахували, скільки українців святкуватимуть 8 березня

Читать на русском
У нинішньому році святкувати Міжнародний жіночий день мають намір 68% українців. За останні дев'ять років кількість тих, хто святкує 8 березня поступово зменшується.

У нинішньому році святкувати Міжнародний жіночий день мають намір 68% українців. За останні дев'ять років кількість тих, хто святкує 8 березня поступово зменшується.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи Рейтинг.

За даними опитування, більш значущим цей день є для жителів півдня і сходу, і для тих, хто перебуває у шлюбі. На заході його не збираються святкувати майже 40% опитаних, серед тих, хто розлучений, або не одружений таких - 35-36%.

56% опитаних вважають, що нерівність між жінками та чоловіками в Україні є рідкісним явищем. Водночас 35% переконані, що вона досить поширена.

Говорячи про можливості кар'єрного росту в Україні, близько половини опитаних вважають, що як для чоловіків, так і жінок вони однакові. Попри це, третина переконана, що у чоловіків в цій сфері є переваги, щодо жінок такої думки дотримуються лише 12%.

Зате по оплаті праці, 45% вважають, що в українських чоловіків тут більше можливостей. 43% говорять про рівні можливості обох статей, тільки про жінок - 7%. Щодо можливостей у політиці, то більшість (54%) говорить про кращі можливості для чоловіків, 37% - обох статей, та тільки 6% - для жінок.

Опитування проведене Соціологічною групою Рейтинг протягом 27-28 лютого 2021 року по всій Україні, за винятком окупованих Росією територій. Вибіркова сукупність: 1500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження із довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,5%.

Раніше повідомлялося, що в перші вихідні березня українці відпочиватимуть три дні поспіль. Всього в цьому місяці буде 9 вихідних.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: