У Чернівцях 3 березня підприємці знову вийшли на пікет під будівлю обласної державної адміністрації. Вони протестують проти «червоної» зони карантину і вимагають послабити жорсткі обмеження в регіоні.
Про це повідомляє місцеве видання «Погляд».
Посткарантинна зайнятість: як зміниться ринок праці в Україні у 2021 роціПандемія коронавірусу та карантинні обмеження внесли суттєві корективи на ринку праці. Як відреагували на них в Україні та які прогнози на 2021-й рік – розбирався політолог Олександр Радчук.
Сьогодні на акцію протесту під ОДА вийшли кілька десятків людей.
За інформацією місцевих ЗМІ, підприємці підготували звернення до голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука і голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка. У ньому йдеться про відстоювання конституційного права на працю.
Як відомо, Чернівецька область потрапила до «червоної» зони карантину. Це означає, що заборонено роботу кафе, ресторанів, ТРЦ, кінотеатрів, ринків. Також не дозволяється проведення масових заходів і відвідування освітніх установ.
Нагадаємо, в Чернівцях підприємці вже виходили на акцію протесту під будівлю ОДА 1 березня.
На сьогоднішній день три області України перебувають у «червоній» зоні - Івано-Франківська, Чернівецька та Житомирська. При цьому у шести регіонах перевищено показник госпіталізації пацієнтів з COVID.
Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.