Підсумки роботи Ради: скільки законопроєктів ухвалено за тиждень

Читать на русском

Верховна рада завершила роботу четвертої сесії, наступного разу депутати зберуться 2 лютого. На цьому тижні, незважаючи на розбіжності, їм вдалося плідно попрацювати: ухвалено 5 постанов і 25 законопроєктів. Крім того, дві партії змогли виконати кілька програмних обіцянок. «Слово і діло» пропонує подивитися на підсумки роботи парламенту в цифрах.

Серед ухвалених за тиждень постанов – про премії для найкращих учасників ЗНО, про заходи щодо соціального захисту населення у зв'язку з підвищенням комунальних тарифів, а також про створення ТСК з перевірки та оцінки стану «Укрзалізниці».

Верховна рада ухвалила за основу 15 законопроєктів і 10 – в цілому. У другому читанні нардепи проголосували закон про референдум, про створення Бюро економічної безпеки, про допуск іноземних збройних сил в Україну для участі в навчаннях.

Партія «Слуга народу» цього тижня змогла виконати дві програмних обіцянки – позбавити Фіскальну службу правоохоронної функції і позбавити Нацполіцію функцій обмеження бізнесу. Фракція підтримала закон про створення Бюро економічної безпеки, орган буде займатися економічними злочинами.

Цей же закон підтримав «Голос» і тим самим виконав обіцянку позбавити правоохоронні органи та інші силові структури повноважень у сфері розслідування економічних злочинів.

«Європейська солідарність» навпаки за закон не голосувала і провалила відразу дві передвиборчих обіцянки: створити єдиний орган фінансової безпеки і позбавити правоохоронні органи повноважень втручатися в господарську діяльність.

Ще одну програмну обіцянку провалила «Опозиційна платформа» – ухвалити закон «Про всеукраїнський та місцевий референдуми за народною ініціативою».

Нагадаємо, на нашій інфографіку можна подивитися, як депутати голосували за закон про референдум, а також про створення Бюро економічної безпеки.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...