Адвокати Стерненка вимагають розслідувати четвертий напад на активіста

Читать на русском
Facebook Сергій Стерненко

Адвокати Сергія Стерненка вимагають розслідувати четверий напад на активіста, який був скоєний вчора, 31 серпня, біля будівлі суду в Одессі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила юридична фірма «Міллер», яка захищає Стерненка.

«Вчора, 31.08.2020 біля приміщення Приморського районного суду міста Одеси, приблизно о 12:50 годині двоє осіб намагались облити Сергія Стерненка невідомою рідиною з чорної пляшки. Одразу після невдалого замаху ці двоє втекли в невідомому напрямку. Їх не було затримано. Проте, на місці злочину була присутня третя особа, яка знімала все на відео і не намагалась втекти. Особу було затримано та доставлено до відділу поліції для надання пояснень з приводу інциденту», – сказано в повідомленні.

Особи нападників вже встановлено. Ними виявились Байда Данило та Чумаков Віталій. За інформацією юридичної фірми, напад намагався зафільмувати третій спільник, якого наразі підозрюють у нападі на журналіста Романа Варшанідзе.

Сьогодні, 1 вересня, адвокатами компанії було подано заяву про злочин, за фактом закінченого замаху на вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України. Попереду чекає досудове розслідування, під час якого слідчі мають встановити обставини, мотив та можливо причетних до організації нападу.

Нагадаємо, на активіста Стерненка вперше було здійснено напад 7 лютого 2018 року. Вдруге в нього стріляли 1 травня 2018 року. Останній напад відбувся 24 травня того ж року, під будинком, в якому проживає Стерненко.

Пізніше стало відомо, що Стерненку вручили обвинувальний акт, справу направляють до суду.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: