МОЗ допускатиме всіх лікарів до хворих на коронавірус

Читать на русском
В Україні до лікування хворих на коронавірус залучатимуть максимальну кількість лікарів, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

В Україні до лікування хворих на коронавірус залучатимуть максимальну кількість лікарів.

Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Так він прокоментував пункти медреформи, згідно з якими 1 квітня такі лікарі, зокрема інфекціоністи, втрачають доступ до хворих.

«Як заступник міністра, як головний санітарний лікар я переконаний, що до надання медичної допомоги і лікування хворих на коронавірус ми повинні залучити максимально велику кількість висококваліфікованих спеціалістів», - сказав він.

Ляшко додав, що у МОЗ розраховують на допомогу вчених у цей скрутний час.

«Саме тому ми звертаємося до Академії медичних наук, до університетів медичного профілю з проханням відпрацювати зі структурними підрозділами охорони здоров'я обласних державних адміністрацій механізми залучення спеціалістів, які є професіоналами у своїй галузі. В частині допомоги практикам на місцях – рятувати людські життя», – сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи планують у МОЗ скасовувати невчасну медреформу, Ляшко заявив, що це питання належить до компетенції міністра охорони здоров'я.

«Я думаю, що найближчим часом ми почуємо міністра охорони здоров'я, який нам скаже про план подальшого розвитку системи охорони здоров'я», - додав він.

Нагадаємо, МОЗ створило пункти скринінгу на коронавірус по всій Україні.

Також у Києві на коронавірус перевірятимуть пацієнтів із пневмонією.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал