Світові ринки відновлюються після обвалу в понеділок

Читать на русском
Ситуація на європейських біржах у вівторок, 10 березня, нормалізується, а загальноєвропейський індекс STOXX 600 додав 2,7 відсотка після падіння на 7 відсотків у понеділок.

Ситуація на європейських біржах у вівторок, 10 березня, нормалізується, а загальноєвропейський індекс STOXX 600 додав 2,7% після падіння на 7% у понеділок.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Котирування єврооблігацій і ВВП-варіантів України обвалилисяПаніка на світових ринках через поширення епідемії коронавірусу у світі і обвалу цін на нафту призвели до чергового різкого падіння вартості ВВП-віріантів і єврооблігацій України.

Європейський нафтовий індекс SXEP зріс на 3,6%, оскільки ціни на нафту зросли приблизно на 5% після найбільшого одноденного падіння за останні 30 років, що викликало сильну волатильність на світових фінансових ринках.

Відновлення набирає обертів, оскільки інвестори покладають надії на скоординовані політичні дії урядів і центральних банків у всьому світі з метою послабити наслідки спалаху коронавірусу.

Нагадаємо, у понеділок, 9 березня, Уолл-стріт показала рекордне з часів фінансової кризи 2008 року одноденне падіння, а тривоги з приводу рецесії посилилися, оскільки падіння цін на нафту і зростання страхи з приводу коронавірусу спричинили паніку інвесторів.

Промисловий індекс Dow Jones знизився на 7,79% до 23.851,02, S&P 500 - на 7,60% до 2.746,56, а Nasdaq Composite - на 7,29% до 7.950,68.

Ціни на нафту впали в понеділок майже на 30% до 33 доларів за барель після того, як Саудівська Аравія знизила офіційні розцінки на продаж нафти і запланувала різке збільшення видобутку в квітні.

Також паніка на світових ринках через поширення епідемії коронавірусу у світі і обвалу цін на нафту призвели до чергового різкого падіння вартості ВВП-варіантів і єврооблігацій України.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал