МОЗ не планує продовжувати обсервацію в Нових Санжарах

Читать на русском
У МОЗ не планують продовжувати термін обсервації евакуйованих з Уханя громадян у санаторії Нові Санжари, а така можливість залежатиме від рекомендацій ВООЗ.

У МОЗ не планують продовжувати термін обсервації евакуйованих з Уханя громадян у санаторії «Нові Санжари», а така можливість залежатиме від рекомендацій ВООЗ.

Про це в четвер, 27 лютого, розповів заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, якого напередодні призначили головним санітарним лікарем України.

«Ми користуємося тільки інформацією ВООЗ. Оскільки зараз проводиться багато досліджень... Як тільки ВООЗ перегляне терміни обсервації, ми теж переглянемо», – сказав він.

Ляшко також розповів про тест-системи, які використовують для перевірки на коронавірус.

«Ми використовуємо зареєстровані в сертифікованій лабораторії тест-системи. У нас є тест-системи, закуплені безпосередньо Центром громадського здоров'я, передані ВООЗ, які дозволяють нам зараз охопити близько 3000 осіб», – зазначив він.

За його словами, паралельно «в нашому реєстрі виробів медичного призначення зареєстровані дві вітчизняні тест-системи, які також можуть бути допущені до проведення досліджень».

«Є дві українські компанії, які зареєстрували тест-системи, що дозволяють проводити діагностику в режимі реального часу», – сказав він.

Нагадаємо, на двотижневе утримання евакуйованих із Китаю українців та іноземців у санаторії «Нові Санжари» уряд виділив понад 2,6 мільйона гривень.

Також у РНБО відзвітували, що після проведення аналізів на коронавірус виявилося, що всі 89 осіб із санаторію в Нових Санжарах здорові, тести на наявність вірусу в них негативні.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: