Президент Литви розповів про допомогу США і НАТО в стримуванні РФ

Читать на русском
Американські війська в Прибалтиці є «сильним стримуючим фактором» для Росії, і без них країна не змогла б «ефективно стримувати російську загрозу».

Американські війська в Прибалтиці є «сильним стримуючим фактором» для Росії, і без них країна не змогла б «ефективно стримувати російську загрозу».

Про це заявив президент Литви Гітанас Науседа.

Так виступаючи на Мюнхенській конференції з питань безпеки, він сказав, що не уявляє ефективного стримування без допомоги США і НАТО, цитує повідомлення президентської прес-служби «Sputnik-Литва» 14 лютого.

«Важливо, щоб сили НАТО в Литві були максимально підготовлені, постійно навчалися, брали участь в навчаннях спільно зі Збройними силами Литви і отримували швидке посилення в разі потреби», - підкреслив Науседа.

Як повідомлялося, у Мюнхені в п'ятницю, 14 лютого, відкрилася 56-а за рахунком Міжнародна конференція з безпеки.

Нагадаємо, американська делегація анонсувала переговори щодо протидії російській агресії проти України, які заплановані з ключовими союзниками під час Мюнхенської конференції безпеки.

Президент України Володимир Зеленський розпочав дводенний робочий візит до Федеративної Республіки Німеччина, де візьме участь у 56-й Мюнхенській конференції з питань безпеки.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: