Зеленський зустрівся з держсекретарем Ватикану

Читать на русском
Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Святого Престолу  провів зустріч з Державним секретарем, кардиналом П’єтро Пароліном, за участю Секретаря з міждержавних відносин, архієпископа Пола Річарда Галлахера.

Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Святого Престолу провів зустріч з Державним секретарем, кардиналом П’єтро Пароліном, за участю Секретаря з міждержавних відносин, архієпископа Пола Річарда Галлахера.

Про це повідомляє пресслужба ОП.

Глава держави відзначив плідну співпрацю, що її вдалося розвинути за 28 років дипломатичних відносин між Україною та Святим Престолом, дата встановлення яких символічно збігається із сьогоднішнім візитом.

«Україна готова розвивати тіснішу взаємодію зі Святим Престолом. Нас поєднують спільні цінності та спільне бачення майбутнього», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент повідомив, що запросив Його Святість Папу Франциска до України.

Глава держави наголосив, що Україна прагне миру і тому звертається до Святого Престолу та особисто до Його Святості Папи Франциска з проханням про підтримку й допомогу у мирному врегулюванні та завершенні війни на Донбасі. Володимир Зеленський також звернувся до Святого Престолу з проханням допомогти нашій державі звільнити своїх громадян. Він наголосив, що міжцерковний діалог в Україні може слугувати прикладом для інших країн, і відзначив важливу роль Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій у діяльності держави.

Раніше повідомлялося, що Зеленський попросив Папу Римського допомогти зі звільненням полонених українців.

Нагадаємо, глава держави Володимир Зеленський під час зустрічі в Римі обговорив з прем'єр-міністром Італії Джузеппе Конте загальнополітичні питання, зокрема закриття «представництв» «ДНР» і «ЛНР».

Як відомо, президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 7 лютого, розпочав візит до Італійської Республіки.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: