ВООЗ скликає екстрене засідання через новий тип коронавірусу

Читать на русском
Всесвітня організація охорони здоров’я проведе екстрену нараду з приводу поширення в Азії нового типу коронавірусу, від якого померли троє осіб.

Всесвітня організація охорони здоров’я проведе екстрену нараду з приводу поширення в Азії нового типу коронавірусу, від якого померли троє осіб.

Надзвичайний комітет збереться в Женеві в середу, 22 січня, щоб вирішити, чи слід оголошувати про «надзвичайну ситуацію в області суспільної охорони здоров’я, що має міжнародне значення» — визначення, що використовується тільки для найбільш серйозних епідемій.

Це рішення було прийнято після того, як Національна комісія з охорони здоров’я Китаю підтвердила, що вірус може передаватися від людини до людини.

Очільник урядової комісії з розслідування спалаху нового вірусу Чжун Наньшань заявив, що два випадки інфікування в китайській провінції Гуандун були викликані передачею вірусу від людини до людини. При цьому після контакту з ними заразився і медичний персонал, пише The Guardian.

Новий штам коронавірусу вперше був виявлений в місті Ухань (провінція Хубей). Загальна кількість людей, у яких був діагностований новий вірус, зросла до 218. З них 136 нових випадків були зафіксовані в Ухані минулими вихідними.

Троє осіб померли від пневмонії, викликаної новим типом коронавірусу. У 2002−2003 роках важкий гострий респіраторний синдром забрав життя майже 650 осіб у Китаї та Гонконгу.

Новий вірус уже поширився на Таїланд, Японію і Південну Корею.

За даними Центру глобального аналізу інфекційних захворювань при Імперському коледжі Лондона, число потенційно заражених новим видом коронавірусу може перевищувати 1,7 тис. осіб.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: