Рада ухвалила закон про реформу Держмитслужби та ДПС

Читать на русском
Парламент ухвалив закон, який дозволить працювати Державній митній та Державній податковій службам у форматі єдиних юридичних осіб.

Парламент ухвалив закон, який дозволить працювати Державній митній та Державній податковій службам у форматі єдиних юридичних осіб.

Тепер територіальні органи будуть функціонувати не як окремі юридичні особи, а як відокремлені підрозділи відповідних служб з необхідним обсягом повноважень.

У документі також визначено особливості оплати праці службовців Держмитслужби та ДПС, уточнюються деякі особливості повноважень податкових органів та Пенсійного фонду зі збору та обліку єдиного внеску.

Після підписання закону президентом, повинна завершитися реформа з розділення Державної фіскальної служби на Державну податкову службу і Державну митну службу.

Рішення про поділ ДФС на податкову і митну служби було прийнято в кінці минулого року - це було одне з вимог Міжнародного валютного фонду для надання траншу.

Кабмін затвердив за результатами конкурсу главою ДПС Сергія Верланова, новостворену митну службу очолив Максим Нефьодов.

Нагадаємо, глава митниці Максим Нефьодов заявив, що її робота прискорилася на 20 хвилин після реформування.

Ще повідомлялося, що під час запуску нової митниці звільнили 80% керівників центрального апарату.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал