Милованов розповів, якими будуть зарплати українців у 2020

Читать на русском
Міністр розвитку економіки Тимофій Милованов вважає, що у 2020 році реальна зарплата українців може зрости на 10 відсотків.

Міністр розвитку економіки Тимофій Милованов вважає, що у 2020 році реальна зарплата українців може зрости на 10%.

«Зростання заробітної плати високими темпами відбувається вже четвертий рік поспіль – цього року за перші 11 місяців заробітна плата в реальному вимірі була на 9,6% вищою ніж у аналогічному періоді минулого року. Фактично, купівельна спроможність середньої заробітної плати вже суттєво перевищила докризовий рівень 2013 року. З урахуванням високої ділової активності та попиту на ринку праці очікуємо, що темпи зростання реальної заробітної плати і в наступному році залишатимуться високими - близько 10%», - написав він у Facebook.

Макропрогноз уряду: що Кабмін збирається робити з ринком праці та зарплатамиЗаплановане урядом зростання середньої зарплати в Україні порівно з Польщею дещо не збігається із планами, які озвучив міністр розвитку економіки Милованов.

Милованов висловив думку, що найбільше виграють ті, хто мають кваліфікації потрібні для галузей, в яких відбуваються інвестиції.

Також, за його словами, це буде зменшувати міграцію робітників за кордон, а в певних галузях та певних регіонах де є найбільший попит на робітників, люди будуть повертатись.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Наші аналітики подивилися, як змінилися ціни з моменту обрання Зеленського президентом.

Також стало відомо, які були борги із зарплати у 2019 році.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал