ПЦУ провела богослужіння в Стамбулі

Читать на русском
Божественна літургія відбулася 30 листопада з нагоди свята на честь апостола Андрія Первозванного.

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій співслужив Вселенському патріарху Варфоломію і Патріарху Олександрійському і всієї Африки Феодору в Патріаршому храмі святого Георгія на Фанарі в Стамбулі.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ в неділю, 1 грудня.

Тріщина в «русском мире». Колонка Віктора ТрегубоваПро визнання Синодом Церкви Еллади Православної Церкви України. І чому події, котрі відбуваються зараз - історичні, можливо, не тільки для нашої країни.

Божественна літургія відбулася 30 листопада з нагоди свята на честь апостола Андрія Первозванного.

Крім ієрархів Константинопольської, Олександрійської та Української Церков під час літургії співслужив митрополит Константійський і Аммохостский Василь - ієрарх Православної Церкви Кіпру. У храмі молилися паломники з Волинської єпархії на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом, а протоієрей Володимир Вакін.

На богослужінні в храмі також був присутній представник Римсько-Католицької Церкви кардинал Курт Кох на чолі делегації цієї Церкви.

Для Православної Церкви України це подія, яка об'єднала в молитві до Господа і Святої Євхаристії представників різних помісних Православних Церков, є особливою і символічною. Адже сьогодні під час літургії спільно вшанували Андрія Первозванного, проповідь якого почала поширення християнства на українських землях.

Після закінчення Божественної літургії Вселенський Патріарх Варфоломій висловив подяку всім представникам Помісних Церков. Його Святість із радістю привітав українську делегацію та побажав утвердження єдиної помісної Православної Церкви України.

Відзначимо, з 29 листопада триває офіційний візит делегації Православної Церкви України до Вселенського патріарха.

Нагадаємо, Болгарська церква почала згадувати ПЦУ в літургії.

Також відзначимо, патріарх Олександрійський визнав ПЦУ.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: