Туск передав повноваження голови Євроради своєму наступнику

Читать на русском
Дональд Туск, який йде з посади голови Євроради, передав свої повноваження колишньому прем'єр-міністру Бельгії Шарлю Мішелю.

Дональд Туск, який йде з посади голови Євроради, передав свої повноваження колишньому прем'єр-міністру Бельгії Шарлю Мішелю.

Офіційна церемонія відбулася в п'ятницю в новій будівлі Євроради в Брюсселі.

Туск і Мішель потиснули один одному руки, пройшлися червоною доріжкою перед журналістами і фотографами і пішли в залу переговорів. Після цього вони знову вийшли до журналістів, Туск - з прощальною промовою, Мішель, навпаки, - з вітальною.

«Я впевнений, що ви використовуєте весь свій талант, щоб зберегти нашу єдність. Сьогодні я покидаю Єврораду, але що найважливіше - я залишаюся з вами, дорогий Шарль», - сказав Туск. Мішель подякував Туску і побажав йому успіхів на посаді голови Європейської народної партії (ЄНП).

Колишній прем'єр-міністр Бельгії приступить до виконання повноважень голови Євроради 1 грудня.

Нагадаємо, 2 липня Європейська Рада обрала своїм президентом на той момент прем'єр-міністра Бельгії Шарля Мішеля. Його повноваження закінчаться в 2022 році.   Дональд Туск, який очолював Раду протягом п'яти років, 21 листопада був обраний головою Європейської народної партії.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...