Горбатюка не допустили до переатестації в Офісі генпрокурора

Читать на русском
До переатестації на посади в Офіс генпрокурора не допустили понад 200 прокурорів, серед яких керівник Управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

До переатестації на посади в Офіс генпрокурора не допустили понад 200 прокурорів, серед яких керівник Управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

Про це журналіст Ірина Ромалійська написала в Facebook.

За її словами, Горбатюк, Олексій Донськой і ще понад 200 прокурорів Генеральної прокуратури не допущені до переатестації, яка необхідна для переходу на посади в Офіс генпрокурора.

Зокрема, для допуску необхідно було подати заяву зі згодою на те, що під час співбесіди може братися до уваги анонімна інформація про прокурора, яка не підлягає офіційному підтвердженню.

«Деякі прокурори вирішили не йти на це порушення закону… У результаті — вони відмовилися підписувати таку заяву… Що в підсумку? У підсумку до атестації не допустили. За моїми даними, йдеться більш ніж про 200 прокурорів з ГПУ (всього їх близько 1300). Деяких з недопущених вже звільнили», — додала Ромалійська.

Зауважимо, в коментарях до її посту Горбатюк зазначив, що питання не тільки в «анонімках», а й в порушеннях в реформі Генпрокуратури.

«У поліції саме так і сталося — велика частина звільнених відновилася. Ті ж граблі тільки під новим соусом», — заявив він.

Нагадаємо, 25 вересня набув чинності закон про реформування ГПУ. Закон має положення про зростання зарплат прокурорів в розмірі від 15 прожиткових мінімумів, а також переатестацію співробітників відомства, крім Спеціальної антикорупційної прокуратури.

Раніше Рябошапка повідомив, що з початку вересня українські правоохоронці повідомили близько 10 підозр колишнім народним депутатам.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: