Світовий банк прогнозує уповільнення економічного зростання

Читать на русском
Перспективи зростання світової економіки погіршуються на тлі невизначеності, пов'язаної з виходом Великобританії з ЄС, торгової напруженості і економічного спаду в Європі.

Перспективи зростання світової економіки погіршуються на тлі невизначеності, пов'язаної з виходом Великобританії з ЄС, торгової напруженості і економічного спаду в Європі.

Про це заявив президент Світового банку Девід Малпасс, повідомляє у вівторок, 8 жовтня, Financial Times.

«Глобальне економічне зростання сповільнюється», - каже Малпасс. Зростання світового ВВП за підсумками 2019 року може виявитися нижче 2,6%, що прогнозувалися в червні, «через Brexit, рецесії в Європі і торгову невизначеність», - сказав він.

Крім того, за словами Малпасса, занадто мляве зростання інвестицій в більшості країн, що розвиваються не дозволяє розраховувати на істотне збільшення доходів в майбутньому.

В умовах уповільнення зростання економіки країнам необхідно проводити «чіткі структурні реформи», в тому числі посилювати верховенство права з тим, щоб приватні компанії могли конкурувати з державними підприємствами, зазначив глава СБ.

«Для багатьох країн це означає відкриття їх закритих і захищених ринків, забезпечення можливості ринковим силам визначати рівень цін і лібералізацію потоків капіталу», - сказав він, додавши, що це сприяло б залученню більшого обсягу інвестицій як іноземних, так і внутрішніх.

Нагадаємо, Світовий банк прогнозує Україні зростання економіки.

Також Світовий банк назвав Україну найбіднішою в регіоні.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...