Держбюджет-2020 — останній, що ухвалять лише на рік — Гончарук

Читать на русском
2019 рік стане останнім, коли в Україні відбувається щорічне планування бюджету. Надалі ухваленню  передуватиме повноцінна 3-х річна декларація.

2019 рік стане останнім, коли в Україні відбувається щорічне планування бюджету. Надалі головному кошторису країни передуватиме 3-х річна декларація.

Про це розповів ЗМІ прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

«Наша стратегія в тому, щоб з кожним роком державний борг ставав меншим. Для цього мало одного року - треба планувати це на середньо- та довгостроковий період. У цьому році ми востаннє приймаємо бюджет на один рік. Надалі ухваленню бюджету передуватиме ухвалення повноцінної 3-х річної декларації», - сказав він.

Як відомо, у неділю, 15 вересня, прем'єр Олексій Гончарук повідомив, що в парламент подається перший проект закону про бюджет на 2020 рік.

Протягом двох тижнів буде подано програму діяльності уряду, яка має бути врахована між першим і другим читанням голосування за бюджет. За його словами, документ повинен бути доопрацьований до 2 листопада.

Вчора проект бюджету надійшов до Верховної ради.

Доходи державного бюджету на 2020 рік передбачені у сумі 1079,5 млрд грн, у тому числі загального фонду - 962,7 млрд грн. Видатки - у сумі 1170 млрд грн.

Середній курс долара закладений на рівні 28,2 грн.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал