«Слуга народу» розподілила місця в комітетах

Читать на русском
Партія знехтувала рішенням першого засідання підготовчої групи і самостійно вирішила, скільки депутатів буде в кожному комітеті нової Ради.

Партія Слуга народу на свій розсуд розподілила кількість місць у комітетах нової Верховної Ради, нехтуючи рішенням першого засідання підготовчої групи.

Як пише «Слово і Діло», про це заявила віце-прем'єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе у вівторок, 20 серпня.

«Попри спільне рішення щодо граничного розміру комітетів на першому засіданні підготовчої групи минулого тижня (від 7 до 31 депутата), керівництво монобільшості вирішило, що в комітеті з євроінтеграції має бути не не менше, а не більше, ніж сім(!) осіб. У той же час, в комітеті, який буде займатися цифровою трансформацією, має працювати 20 депутатів», - написала Климпуш-Цинцадзе.

Інші фракції могли запропонувати в комітет з євроінтеграції більшу кількість депутатів. Однак його чисельність була встановлена ​​відповідно до кількості від Слуги народу - 4 депутати.

У Слугу народу мають намір зберегти більшість у всіх комітетах без винятку. Це означає, що з чотирма представниками партії в євроінтеграційному комітеті для інших фракцій у ньому залишається тільки 3 місця.

Депутат Ірина Геращенко заявила, що ідея Слуги народу була схвалена на рівні підгрупи, яка готує фінальне рішення. Втім прийняття цього проекту не підтверджують офіційно. Про нього відомо лише зі слів кількох нардепів.

Крім того, згідно з розподілом Слугою народу народних депутатів по комітетах, в шести з них у партії Святослава Вакарчука Голос немає жодного представника.

Нагадаємо, що раніше в Слузі народу розповіли, які комітети віддадуть опозиції.

Раніше повідомлялося, що в Слузі народу назвали кандидатів у прем'єри. У шорт-лист кандидатур на пост прем'єр-міністра потрапили Андрій Коболєв, Юрій Вітренко, Олексій Гончарук та Владислав Рашкован.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: