Нефьодов оприлюднив план реформи митниці

Читать на русском
Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов оприлюднив презентацію зі своїми пропозиціями про те, як реформувати митницю.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов оприлюднив презентацію зі своїми пропозиціями про те, як реформувати митницю.

Цю презентацію чиновник показав на співбесіді під час фінального етапу конкурсу на посаду голови Державної митної служби, який він виграв.

Нефьодов пропонує повністю електронувать процеси на митниці, запровадити розподіл на фронт- і бек-офіс, впроваджувати big data аналіз для автоматизованого ризик-менеджменту та інтеграцію з базами даних інших органів.

Крім того, Нефьодов виступає за переведення працівників на контрактну систему роботи, поступове підвищення зарплат до ринкового рівня, страхування професійної відповідальності.

Чиновник вважає, що потрібно збільшувати інвестиції в митну інфраструктуру, відновити митні лабораторії, встановлювати сканери, впроваджувати автоматичний ваговий контроль.

Нагадаємо, 25 червня завершився конкурс на посаду голови Державної митної служби. Комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендувала Кабміну призначити головою нового відомства Нефьодова, який набрав 16,97 бала.

За його словами, відомство може запрацювати через 2,5 місяці.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал