У ПФУ розповіли, кому перерахували пенсії з початку року

Читать на русском
У Пенсійному фонду Україні розповіли про перерахунок пенсій з початку цього року. Зокрема, ПФУ з початку цього року провів уже три перерахунки.

У Пенсійному фонду Україні розповіли про перерахунок пенсій з початку цього року.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної ради.

Пенсії в Україні: де найвищі та найнижчі виплатиВ Україні спостерігається істотний розрив у сумах середніх пенсій, які отримують у різних регіонах країни.

Так, 16 травня у комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянули стан функціонування Пенсійного фонду України.

Зокрема, ПФУ з початку цього року провів уже три перерахунки.

«З початку 2019 року органами Пенсійного фонду проведено вже три перерахунки: для пенсіонерів старших 65 років, у яких страхових стаж становить для чоловіків понад 35 років, для жінок - понад 30 років, індексація пенсій з 1 березня та автоматичний перерахунок пенсій з 1 квітня працюючим пенсіонерам», - вказано у повідомленні.

Нагадаємо, ПФУ оприлюднив дані щодо кількості пенсіонерів та середнього розміру виплат на 1 квітня 2019 року. За даними фонду, станом на 1 квітня 2019 року в Україні налічувалося 11,4 млн пенсіонерів. Середня пенсія з початку року зросла на 253,38 грн до 2899,04 грн.

Пенсійний фонд України з 1 березня провів автоматичний перерахунок пенсій відповідно до закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». З 10,2 млн пенсіонерів, яким проведено перерахунок, розмір пенсії підвищено для 8 972 тис. пенсіонерів. Згідно з постановою Кабміну, для індексації використовується коефіцієнт 1,17, але підвищення не може бути менше 100 грн.

Крім того, з 1 березня вводяться додаткові виплати пенсіонерам коштів, які ПФУ отримав від розмитнення «євроблях». Одноразова доплата виплачувалася рівними частинами (по 1205,09 грн) в березні і в квітні. Одноразова доплата до пенсії встановлена ​​2 095 111 осіб.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...