Кабмін заборонив відключати електроенергію підприємствам зв'язку

Читать на русском
Уряд заборонив відключати електроенергію об'єктам державної власності, що мають стратегічне значення у сфері телекомунікацій і зв'язку.

Уряд заборонив відключати електроенергію об'єктам державної власності, що мають стратегічне значення у сфері телекомунікацій і зв'язку.

Як пише «Слово і Діло», про це йдеться в опублікованій в «Урядовому кур'єрі» постанові.

Реформа ринку електороенергії: чи є користь на практиці та що не вдаєтьсяСьогодні абсолютним і беззаперечним фактом є те, що Координаційний центр із втілення реформи ринку електроенергії при Кабміні із завданнями не впорався.

Зокрема, в номері від 9 квітня опубліковано постанову №300 від 25 березня 2019 року, якою вносяться зміни в порядок забезпечення захищених споживачів електроенергією.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів дозволив поставки електроенергії боржникам після 1 квітня.

Зазначимо, Національна комісія, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, порівняла дані щодо споживання та цін на електроенергію в Україні та країнах Європейського союзу. Зокрема, середньомісячне споживання електроенергії в 2018 році на одне домогосподарство в Україні склало 164 кВт∙год, що майже в два рази менше, ніж в цілому по країнах ЄС (304 кВт∙год).

У той же час вартість електроенергії (1,28 гривень за кВт∙год) в Україні значно нижча, ніж в сусідніх країнах (Румунія - 4,21 гривень, Польща - 4,86 гривень, Словаччина - 5,84 гривень, Чехія - 6,81 гривень).

Раніше в Кабміні підрахували ріст економіки за чотири роки.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал