Сума субсидій на комуналку зросла майже на половину

Читать на русском
За два місяці 2019 року кількість сімей, яким призначено субсидії, збільшилася в 1,7 раза порівняно з аналогічним періодом 2018 року.

Загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг в Україні, в січні - лютому 2019 року склала 518 млн грн, що на 47,1%, або 165,9 млн грн, вище за показник січня - лютого 2018 року.

Про це повідомила Державна служба статистики, пише «Слово і Діло».

Монетизація субсидій: підраховано, скільки отримали українці за півмісяцяОднією із ключових переваг монетизації є можливість ефективно використовувати ресурси і залишати зекономлені на комунальних платежах кошти на власні потреби.

Ці показники наведені без урахування тимчасово окупованої території Криму і Севастополя, а також частини окупованих територій Донецької і Луганської областей.

За даними Держстату, з початку 2019 року субсидії призначені 549,1 тис. сімей, що становить 118% загальної кількості тих, хто звернувся за ними, і в 1,7 раза вище за показник за аналогічний період 2018 року.

Середній розмір субсидії для компенсації витрат на оплату житлокомпослуг на одне домогосподарство в лютому 2019 року зменшився на 0,7% порівняно з лютим 2018 року й склав 998,6 грн.

Нагадаємо, в лютому Кабмін схвалив виплату субсидій готівкою з березня 2019 року. Зокрема, за перший день монетизації субсидій виплачено 350 млн грн.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал