В «Укрзалізниці» назвали середню зарплату працівників

Читать на русском
У СНД менше, ніж українські залізничники, отримують тільки співробітники залізниці Узбекистану.

Середня зарплата в Укрзалізниці зараз становить близько 11,5 тисяч гривень.

Як пише «Слово і Діло», про це в середу, 20 березня, розповів журналістам керівник компанії Євген Кравцов, повідомляє Економічна правда.

«У структурі витрат Укрзалізниці більшу частину займають зарплати. На сьогоднішній день компанія вийшла з першої десятки за рівнем зарплат у галузях економіки України. Але ми традиційно перебували не нижче сьомого місця», - сказав Кравцов.

За його словами, середня зарплата по компанії становить близько 11,5 тисяч гривень, що трохи більше загальної середньої зарплати по країні.

«Навіть якщо проводити аналіз середніх зарплат у СНД, гірше, ніж в Укрзалізниці, тільки в Узбекистані. У нас зарплати нижче, ніж у Білорусі приблизно на 20%, Росії - на 20-25%, Казахстані - на 10-15%. Різниця істотна» , - заявив керівник компанії.

За його словами, в ситуації, що склалася, важко утримувати співробітників.

«2016-2017 роки були катастрофічними з точки зору кількості людей, які залишили Укрзалізницю. Ті роки вимірювалися десятками тисяч», - сказав Кравцов.

При цьому, за його словами, у першу чергу з компанії звільнялися співробітники високого класу.

У цьому контексті він нагадав про заплановану на квітень поточного року індексацію тарифів на вантажні перевезення на 14,2%.

«Доходи від індексації не покривають витрати Укрзалізниці. З недавнього часу індексації тарифів витрати зросли на 10,3 млрд гривень, переважно через подорожчання дизпалива, електроенергії, металу і ремонтів, підвищення зарплати працівникам на 25%», - заявили в компанії.

Нагадаємо, напередодні в Мінінфраструктури пообіцяли підняти зарплати працівникам Укрзалізниці.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: