В Україні з'явилася електронна карта сімейних лікарів

Читать на русском
В Україні з'явилася електронна карта сімейних лікарів та закладів, які надають первинну медичну допомогу.

В Україні з'явилася електронна карта сімейних лікарів та закладів, які надають первинну медичну допомогу.

Як пише «Слово і Діло», про це на своїй сторінці в Facebook написала виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Супрун розповіла, скільки отримують сімейні лікаріПісля старту медичної реформи у сімейних лікарів і медсестер зарплата зросла у два-три рази.

«На сайті Національної служби здоров'я України тепер є електронна карта всіх установ, що надають первинну медичну допомогу та лікарів-ФОП, які уклали договір з Національною службою здоров'я», – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що на карті можна знайти: всі установи і лікарів, які уклали договір з НСЗУ (навіть якщо лікар уклав лише одну декларацію); електронну карту закладів з усіма контактами амбулаторій лікарів; розподіл комунальних і приватних медичних установ і лікарів-ФОП по регіонах; кількість декларацій, які уклав лікар (пошук можна здійснювати за прізвищами або спеціальністю лікаря); розподіл декларацій за віковими групами, статтю та спеціальностями лікаря.

Раніше повідомлялося, що кількість місць у лікарів обмежена, тому відкладати процес підписання декларації з сімейним лікарем до останнього не варто.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: