У НАТО звинуватили РФ у знищенні світового порядку

Читать на русском
Заступник головнокомандувача збройних сил НАТО в Європі заявив, що в Альянсі вважають Росію своїм єдиним державним суперником і вона знищує світовий порядок.

Заступник головнокомандувача збройних сил НАТО в Європі генерал Джеймс Еверард заявив, що анексія Криму змінила північноатлантичну середу безпеки.

Як пише «Слово і Діло», про це Еверард заявив в своєму виступі в Європейському парламенті на засіданні підкомітету безпеки і оборони, передає Польське радіо.

Темою засідання були загрози європейській безпеці. Віце-голова збройних сил НАТО в Європі заявив, що після розпаду Радянського Союзу багато держав визнали мир чимось даним раз і назавжди.

«У 2014 році ми були шоковані, коли Росія анексувала Крим. Це повністю змінило євроатлантичну середу безпеки. Ми не були до цього готові», - заявив Еверард.

Генерал зазначив, що Північноатлантичний альянс має одного державного суперника - Росію.

«Сьогодні ми змушені помірятися з більш небезпечною Росією, яка хоче відбудувати свою позицію, знищуючи міжнародний порядок», - додав Еверард.

На його думку, наміром Москви є не перемога в тривалій війні, а реалізація коротких кампаній з конкретною метою, за допомогою гібридної війни, в яку входять стратегічне залякування, дезінформація і дестабілізація.

Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що НАТО безпрецедентно концентрує війська на кордонах Росії. Генсек НАТО також пояснив розширення Альянсу на Схід. Бойові сили Північноатлантичного Альянсу вперше в історії знаходяться в цій частині Європи.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: