Україна запровадила мита на білоруську сіль і лампочки

Читать на русском
Міністерство економіки ввело антидемпінгові мита за позовами компанії Руссоль-Україна і заводу Іскра.

Україна ввела антидемпінгові мита на імпорт кухонної виварної солі екстра-класу і ламп розжарювання з Білорусі.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Повідомляється, що Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про антидемпінгове мито на рівні 11,85% для експортерів солі з Білорусі на 5 років. Водночас мито не поширюється на білоруського виробника солі Мозирьсоль, який запропонував встановити мінімальні ціни експорту в Україну. Скаргу про демпінг в комісію подала українська компанія Руссоль-Україна.

Крім того, комісія встановила антидемпінгове мито в розмірі 17,73% на імпорт білоруських ламп розжарювання загального призначення потужністю не більше 200 Вт і напругою понад 100 Вт.

За інформацією МЕРТ, єдиний виробник ламп в Білорусі - Брестський електроламповий завод - запропонував переглянути ціну, однак запропонована мінімальна ціна заводу «недостатня для усунення демпінгу і шкоди для національного виробника». Ініціатором даного антидемпінгового розслідування виступив львівський електроламповий завод Іскра.

Нагадаємо, на зустрічі в жовтні 2018 році президенти Петро Порошенко і Олександр Лукашенко домовилися про створення робочої групи щодо зняття антидемпінгових обмежень.

Як повідомлялося, США продовжили антидемпінгові мита по Україні.

Також ЄС продовжив мита на труби з України і РФ.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: