США продовжили антидемпінгові мита щодо України

Читать на русском
Комісія з міжнародної торгівлі США залишила існуючі антидемпінгові мита на замовлення імпорту цього продукту з Китаю і України.

Комісія з міжнародної торгівлі США (USITC) продовжила антидемпінгове мито щодо імпорту силікомарганцю походженням з України та Китаю.

Як пише «Слово і Діло», про це у вівторок, 13 листопада, повідомляє прес-служба USITC на офіційному сайті.

«Комісія з міжнародної торгівлі США (USITC) прийшла до висновку, що відкликання існуючих антидемпінгових митних обмежень на імпорт силікомарганцю з Китаю і України, ймовірно, призведе до продовження або повторення матеріального збитку. В результаті, комісія прийняла рішення залишити існуючі антидемпінгові мита на замовлення імпорту цього продукту з Китаю та України», - йдеться в повідомленні.

Відзначено, що вказане рішення було переглянуто після завершення п'ятирічного терміну існування мит.

Відомо також, що це був четвертий повний (п'ятирічний) перегляд антидемпінгових мит на силікомарганець з України, введених США в 1994 році.

Раніше Єврокомісія продовжила дію антидемпінгового мита на ввезення безшовних труб діаметром не більше 406,4 мм з України та Росії.

Нагадаємо, минулого року США дозволили ввозити українські труби без мит. Міністерство торгівлі США прийняло рішення про продовження дії угоди про цінові зобов'язання української трубної продукції.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...