Опублікували закон про розрив дружби України з РФ

Читать на русском
Дія документа припиниться з 1 квітня 2019 року, коли мало відбутися автоматичне його продовження.

В офіційному друкованому виданні парламенту «Відомості Верховної Ради України» опублікували закон про припинення дії договору про дружбу, співпрацю та партнерство України з Росією.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляється в п'ятницю, 4 січня, на сайті Ради.

Президент підписав закон щодо договору про дружбу з РосієюПорошенко підписав закон України про припинення дії договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та Російською Федерацією.

Нагадаємо, Верховна Рада схвалила припинення дії даного договору 6 грудня. 11 грудня закон був опублікований у газеті «Голос України».

Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ був підписаний у Києві 31 травня 1997 року. Він набув чинності 1 квітня 1999 року терміном на 10 років з автоматичним продовженням на наступні десятирічні періоди за відсутності заперечень сторін. Це основоположний документ російсько-українських відносин, який передбачає стратегічне партнерство двох країн.

Москва назвала відмову Києва від продовження договору деструктивним кроком і висловила глибоке співчуття в зв'язку з таким рішенням керівництва України.

Дія документа припиниться з 1 квітня 2019 року.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал