В ЄБРР прокоментували нову програму України з МВФ

Читать на русском
Президент ЄБРР Сума Чакрабарті привітав затвердження виконавчою радою МВФ нової програми stand-by для України на суму 3,9 мільярда доларів.

Президент ЄБРР Сума Чакрабарті привітав затвердження виконавчою радою МВФ нової програми stand-by для України на суму 3,9 мільярда доларів.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-служу ЄБРР.

МВФ уточнив, коли Україна отримає перший траншУ Міжнародному валютному фонді заявили, що Україна негайно отримає перший транш нового кредиту 14-місячної програми фінансової допомоги stand-by.

Як зазначив Чакрабарті, нова програма – важливий крок до забезпечення макроекономічної стабільності країни. Вона сприятиме «зміцненню довіри під час проведення реформ, залучення інвесторів та створення нових робочих місць у 2019 році й надалі».

ЄБРР підтвердив свою готовність до подальшого залучення вкрай необхідних інвестицій в Україну, а також «до сприяння проведенню реформ у ключових сферах, де банк має солідний портфель потенційних проектів і бажання робити ще більше в країні», зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, цими днями президент ЄБРР Сума Чакрабарті перебуває в Україні з візитом, протягом якого він проводить зустрічі з президентом країни Петром Порошенком, прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, міністром фінансів Оксаною Маркаровою та головою Національного банку Яковом Смолієм. Він також зустрінеться з клієнтами ЄБРР із приватного сектора поза межами Києва.

Нагадаємо, 18 грудня МВФ схвалив нову програму stand-by для України. За умовами програми, перший транш обсягом 1,4 мільярда доларів має надійти до 25 грудня. Рішення про подальші транші буде прийматися в травні і в листопаді 2019 року під час перегляду успіхів України у виконанні умов меморандуму.

У жовтні 2018 року Рада директорів ЄБРР затвердила нову стратегію для України, в якій визначаються пріоритети банку в країні на наступні п'ять років. Вона узгоджується зі стратегією МВФ для України та покликана сприяти приватизації в державному секторі, верховенству права, зміцненню енергетичної безпеки, посиленню фінансової системи та посиленню інтеграції.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: