НБУ оприлюднив графік роботи банків на свята

Читать на русском

Національний банк України визначив порядок роботи банківської системи та регламент роботи системи електронних платежів (СЕП) у період завершення звітного року (кінець 2018 - початок 2019 року).

Як пише «Слово і Діло», про це в середу, 12 грудня, інформує прес-служба Нацбанку.

Так, згідно з рішенням регулятора, банки в цей період працюватимуть за графіком:

27 і 28 грудня СЕП працюватиме в режимі продовженого банківського дня - на 2 години довше.

29 грудня до 13:00 у СЕП можуть здійснюватися тільки платежі між банківськими установами, що підпорядковані одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до Національного банку України та органи Державної казначейської служби України. У той же час, НБУ та органи Державної казначейської служби України можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15:00.

30, 31 грудня 2018 року, а також 1, 5, 6 і 7 січня 2019 року СЕП, система електронної пошти НБУ, депозитарій НБУ, Система СЕРТИФ, Автоматизована інформаційна система Реєстр договорів з нерезидентами 2 працювати не будуть.

2 січня банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов'язаний з початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день будуть здійснюватися.

3, 4 і з 8 січня СЕП і банківська система України запрацюють у звичайному режимі.

Відзначається, що в період з 29 грудня 2018 року до 3 січня 2019 року включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют і банківських металів, розрахований НБУ 28 грудня 2018 року.

«Банки повинні забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріпивши їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів у святкові дні», - резюмували в прес-службі.

Раніше в НБУ розповіли про стан банківської системи після запровадження воєнного стану.

Також були названі найприбутковіші і збиткові банки України.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал