Мінімалка цього року не зросла до 4,1 тисячі гривень, як обіцяв Розенко

Читать на русском
Мінімальна зарплата в Україні цьогоріч, згідно з обіцянкою Розенко, мала зрости до 4,1 тисячі гривень. За фактом вона становить близько 3,7 тисячі.

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко не виконав обіцянку про те, що мінімальна заробітна плата в 2018 році складе 4,1 тисячі гривень.

«Я переконаний, що буде. Я переконаний, що це буде саме в 2018 році. Є ініціатива президента, є звернення до уряду про те, що за результатами першого кварталу уряд має повернутися й розглянути можливість збільшення мінімальної заробітної плати. Повторюю, мета одна – показати суспільству, що все-таки життя в країні змінюється, якість і рівень життя зростає. Підвищення мінімальної заробітної плати – це правильний крок, і я повністю підтримую ініціативу президента й переконаний, що ми цю ідею реалізуємо в 2018 році», – запевнив віце-прем'єр на початку року.

Розенко пообещал повышение минимальной заработной платы до 4100 гривен в 2018 годуСлово і Діло

Незважаючи на цю заяву, станом на жовтень мінімальна зарплата в Україні становить 3 тисячі 723 гривні. Її підвищення до 4 тисяч 170 гривень закладене в державному бюджеті на 2019 рік. З огляду на це, Розенко свою обіцянку не виконав.

Нагадаємо, «Слово і Діло» розбиралося, як до 2021 року, згідно з прогнозами Міністерства економічного розвитку, зростуть тарифи та мінімальна зарплата.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...