Канада виділить мільйони на виборчу реформу в Україні

Читать на русском
Підтримка Канади зосередиться на підвищенні ролі жінок в демократичних процесах і боротьбі з поширенням дезінформації.

Канада виділить до 24 мільйонів доларів на організацію моніторингу за українськими виборами, поліпшення управління в країні і досягнення гендерної рівності.

Як пише «Слово і Діло», про це заявили в МЗС Канади, пише Укрінформ в п'ятницю, 7 грудня.

Канада відправить моніторингову місію на вибори. Все буде по-чесному?Канада вирішила наступного року відправити на вибори в Україну велику моніторингову місію. Про те, чи допоможе це зробити виборчий процес більш прозорим, поговорили з експертами.

Як повідомляється, міністр закордонних справ Христя Фріланд та міністр міжнародного розвитку Марі-Клод Бібо оголосили про виділення Канадою до 24 мільйонів доларів на підтримку виборчої реформи в Україні.

«Місії спостереження за виборами роблять важливий внесок у посилення демократичних інститутів. Канада допоможе Україні, відправивши значну кількість канадських спостерігачів на підтримку як канадської двосторонньої моніторингової місії, так і - якщо вона буде сформована в 2019 році - спостережної місії ОБСЄ», - йдеться в заяві.

Наголошується, що підтримка Канади зосередиться на «збільшення демократичної участі громадянського суспільства, підвищення ролі жінок в демократичних процесах і боротьбі з поширенням дезінформації і стороннім втручанням».

Раніше стало відомо, що влада Канади вирішила відправити велику моніторингову місію в Україну в 2019 році.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...