Обіцянки країни чудес. Як працює народний депутат Олександр Романовський

Читать на русском
Олександр Романовський впорався менш ніж із половиною своїх обіцянок. Усі його запевнення, крім одного, з програми Народного фронту.

За рік до виборів час підбити підсумки роботи Верховної Ради VIII скликання й подивитись, як кожен окремо взятий народний депутат виконував те, що пообіцяв перед виборами, а також під час каденції. Щодня «Слово і Діло» аналізуватиме рівень відповідальності двох народних обранців, поки не пройдеться всім списком парламентарів. Причому рівень відповідальності нардепів наш портал відстежує з моменту їх вступу на посаду. Сьогодні ми розбирались, як працює Олександр Романовський (фракція «Народного фронту»).

Романовський був обраний до Верховної Ради в листопаді 2014 року за загальнодержавним багатомандатним округом. За час своєї каденції він дав 14 обіцянок, 6 з яких виконав (43%), а 2 – провалив.

У парламенті Романовський не проголосував за законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро та Національного агентства з питань запобігання корупції», таким чином, проваливши дві свої обіцянки. Згідно з програмою, він мав сприяти в створенні незалежного антикорупційного органу, а законопроект дозволив запустити роботу НАБУ. А також ініціювати оновлення антикорупційного законодавства шляхом розкриття структури власності підприємств. Ухвалений законопроект дозволив НАБУ займатися перевіркою бенефіціарів власників юридичних осіб.

Олександр РомановськийНародний депутат України
Романовський пообіцяв сприяти у спорудженні та облаштуванні державного кордонуСказано 18 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Виконав народний депутат обіцянку запровадити обов'язкову перевірку декларацій чиновників, політиків, суддів. У 2016 році він підтримав законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру в 2016 році», згідно з яким народні депутати, чиновники, прокурори та судді зобов'язані подавати електронні декларації.

Крім того, нардеп підтримав більшість законопроектів, які підвищують соціальний статус і захист військовослужбовців та членів їхніх сімей, надають низку пільг і створюють систему адресного соціального забезпечення, й виконав відповідну програмну обіцянку.

У процесі виконання в Романовського залишаються ще шість обіцянок. У липні 2015 року його пообіцяв, що підтримає зміни до Податкового кодексу щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій. Поки цей законопроект чекає на розгляд у парламенті.

Також перед виборами депутат обіцяв ініціювати оновлення антикорупційного законодавства шляхом зменшення кількості дозволів, органів контролю та перевірок. Романовський проголосував у Раді за три законопроекти з пакета «державного нагляду», які передбачають вільний доступ до бази перевірок, зменшують кількість органів контролю.

Подивитись, як виконують свої обіцянки інші нардепи, про яких ми писали раніше, можна в рубриці «Обіцянки країни чудес».

Ви можете також перевірити кількість обіцянок та якість їх виконання будь-яким політиком, скориставшись нашою відеоінструкцією.

Усі обіцянки чинних народних депутатів уже проаналізовані за методологією «Слова і Діла». Прочитати аналіз кожної обіцянки будь-якого нардепа можна в рубриці «Верховна Рада» в розділі «Політики».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...