Соціальні інспектори не будуть «нишпорити в холодильниках» українців – Рева

Читать на русском
Андрій Рева розповів про функції соціальних інспекторів. Нишпорити в холодильниках українців вони точно не будуть.
Слово і Діло

Соціальні інспектори контролюватимуть дотримання законодавства із призначення субсидій, а не «нишпорити в холодильниках» українців.

Про це в інтерв'ю «Слову і Ділу» заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Відзначимо, що раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Міністерстві соцполітики створять відомство, яке перевірятиме одержувачів субсидій. До квартир ходитимуть соціальні інспектори, щоб оцінити, чи потребує людина допомоги.

Андрій РеваМіністр соціальної політики України
Рева запевнив, що верифікація отримувачів субсидій завершиться до початку опалювального сезону 2018/2019 роківСказано 29 червня 2018 р.Статус обіцянки: Не виконано

Рева розповів, що в управлінні соціального захисту кожної області вже працюють 20-25 соціальних інспекторів. Але їхнє основне завдання не контролювати громадян, а контролювати управління праці та соціального захисту населення. «Надійшла скарга, вони прийшли до управління й з'ясували, виправдана вона чи ні. А оскільки вони не підпорядковані місцевій владі, вони інформують лише свій ЦОВВ, а він готує пропозиції мені як міністру», – сказав голова Мінсоцполітики.

«Але для того, щоб поховати систему контролю, поширили чутки, що ми хочемо спеціальні додаткові підрозділи створити, які будуть ходити, нишпорити в холодильниках. Це неправильно. Вони мають лише відслідковувати, як виконують той нормативно-правовий документ, який ми ухвалюємо», – підкреслив міністр.

Повне інтерв'ю з Андрієм Ревою можна прочитати на нашому порталі.

Нагадаємо, з початку червня 2018 року уряд скоротив розміри субсидій на 40%.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...