Обіцянка політика

Рева запевнив, що верифікація отримувачів субсидій завершиться до початку опалювального сезону 2018/2019 років

29 червня 2018 року міністр соціальної політики Андрій Рева запевнив, що верифікація отримувачів субсидій завершиться до початку опалювального сезону. «Верифікація завершиться до початку опалювального сезону. До осені, так. Тому що сама монетизація повинна розпочатися з 1 січня 2019 року», – заявив міністр (відео:21:45).
Не виконано
Сказано 29 червня 2018 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=AHfUFO-9FcM
  • http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/151-2016-п
  • https://www.minfin.gov.ua/news/view/veryfikatsiia-dozvoliaie-pidtrymaty-tykh-khto-spravdi-potrebuie-dopomohy-i-vyiavyty-shakhraiv-u-sferi-sotsialnykh-vyplat?category=novini-ta-media&subcategory=vsi-novini
  • https://www.slovoidilo.ua/2019/01/21/novyna/polityka/reva-rozpoviv-yak-projshla-veryfikacziya-subsydiantiv

Результат

Механізм здійснення верифікації визначено постановою Кабінету міністрів України від 18 лютого 2016 року № 136 «Про затвердження Порядку здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування», відповідно до якої, верифікація та моніторинг державних виплат здійснюється Мінфіном.

Станом на 20 листопада 2018 року Міністерство фінансів України продовжувало здійснювати верифікацію субсидій. Тоді відомство працювало з даними, які отримало до 11 жовтня 2018 року на основі поточних нормативно-правових актів.

21 січня 2019 року міністр соцполітики Рева повідомив, що верифікацію субсидіантів вже проведено.