ДФС відзвітувала про нелегальних підприємців

Читать на русском
Протягом першого півріччя до державної реєстрації залучено 8,8 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність неофіційно.

В Україні за січень-липень 2018 року викрили 8,8 тисячі підприємців, які вели «тіньову» діяльність.

Як пише «Слово і Діло», податкова зобов'язала їх зареєструватися офіційно, повідомляє прес-центр Державної фіскальної служби.

«За січень-липень 2018 року до державної реєстрації залучено 8,8 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність неофіційно. До бюджетів додатково сплачено 9,3 млн грн податків і зборів та 10,6 млн грн єдиного внеску», - зазначили в ДФС.

Також з початку 2018 року в результаті перевірок в 47% випадків виявлено порушення норм податкового законодавства. Як наслідок, порушникам донараховано до сплати до бюджетів майже 607 млн ​​грн податку на доходи фізичних осіб, 167 млн ​​грн єдиного соціального внеску (ЄСВ) і 26 млн грн військового збору.

До того ж, податкові перевірки дозволили виявити 4,2 тис. найманих осіб, які працювали без оформлення трудових відносин. За сім місяців 2018 роботодавці додатково уклали 24,8 тис. Трудових договорів з найманими працівниками.

Нагадаємо, раніше з України в офшори вивели $ 148 млрд.

Перед цим Мінфін повідомляв, що третина економіки України перебуває в тіні.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...